تبلیغات
لژیون سیدحسین حسینی - دستور جلسه لژیون

دستور جلسه لژیون

جمعه 7 اسفند 1394 07:56 ب.ظنویسنده : همسفرمنیره کبودانیان

 
باید به این تفکر برسیم که نیروهای شیطانی وجود دارد. این نیروها در بعد فیزیکی و متافیزیکی (ماورا طبیعت) هستند. شاید اگر این نیروها نبودند حیات شکل نمی­گرفت. شاید در دیدگاههای سطحی مردم فکر کنند اگر این نیروها وجود نداشتند بهتر بود و انسان آسوده بود ولی این فکر اصلا منطقی نیست.

حال پرسش این است که برای چه این نیروها وجود دارند؟ انسان اختیار دارد و وجود این نیروها این اختیار را تایید می­کند. انسان می­تواند خوب یا بد را انتخاب کند. اینجاست که انسانهای خوب نزد خداوند مشخص و متمایز می­شوند. تمام انسانهایی که از فرامین الهی سرپیچی می­کنند و انسانهای دیگر را از راه راست منحرف می­کنند تحت نیروهای شیطانی اند. کسانی که غیبت می­کنند و بین انسانها کینه را پرورش می­دهند، مواد مخدر می­فروشند، قرص های روانگردان مصرف می­کنند و انسانهای دیگر را به مصرف مواد یا قرص تشویق می­کنند تحت نیروهای شیطانی هستند.

مصرف قرص های روانگردان مانند: کلورازپام، دیازپام، لورازپام، فو.لکستین، زوناکس به مراتب بدتر از مواد مخدر دیگرند. این قرص ها برای وضعیت خاص و بحرانی برای مریض تجویز می­شود و این درست نیست که ده یا بیست سال بخواهیم قرص بخوریم. وقتی ما به قرص خواب عادت کنیم و بدون آن نتوانیم بخوابیم بدن ما دیگر سروتونین و آدرنالین و هورمونهای لازم برای حیاط را تولید نمی­کند و بدن ما آسیب می­بیند. کسانی که حرمت نگه نمی­دارند و دیگران را تحریک به کارهای بد میکنند شیطان هستند. حداقل اگر مسلمان هستیم در قران آمده که خمر عمل شیطانی است.در ایران خمر یعنی شراب ولی در کتابهای لغت عربی خمر به معنی پوشش است. یعنی چیزی که روی هوش و حواس انسان و عملکرد طبیعی انسان تاثیر منفی بگذارد خمر محسوب میشود که این شامل انواع مواد مخدر مشروب و انواع قرصهای روانگردان است.

شیطان به صورت ماورایی نیز حضور دارد. تشریح این موضوع کمی سخت است. این نیروی متافیزیکی شیطانی دائما فعال است و در کنار روح به کار خود ادامه می­دهد. القاعات منفی در ذهن انسان به او میگوید که غیبت کن، مواد مصرف کن، فتنه کن و .....

ما از عملیات پنهان این نیروهای ششیطانی ماورائی خیلی خبر نداریم چون برای ما ملموس نیستند همانطور که مثلا ازعملکرد دائمی اندامهای بدنمان باخبر نیستیم. مثلا هزاران عضله و سیستم در کارند تا ما فقط یک عمل بلع با دهانمان انجام دهیم.

بعضی انسانها به درک خیلی بالایی میرسند که دیگر نیروهای تخریبی روی آنها تاثیر ندارد یا خیلی خیلی کم می­شود. تایین کننده خود ما هستیم و به هیچ کس دیگری ربط ندارد.

تحت نیروی شیطانی بودن برای سفر اولی هست برای سفر دومی، راهنما ایجنت و همه و همه هست. هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی. قضاوت نکنید تا در مورد شما قضاوت نشود. پنهان کاری کردن هم نوعی ضد ارزش است. مثلا شاگرد حالش خیلی خراب است نباید پنهان کاری کنید که شاگرد شما حالش خراب است. در این موقع از راهنماهای دیگر کمک بخواهید تا شما را راهنمایی کنند و به خود مغرور نشوید وقتی کسی راهنما میشود تا زه قدم اول را برداشته و هنوز خیلی چیزها را نمی­داند. تمام قدرت راهنما در این است که مسافر را سالم و سلامت به آخر سفرش برساند. مسافری که سفرش تمام شود ولی هنوز خواب درست ندارد و حالش خوب نیست وناله می­کند به رهایی کامل نرسیده و باید در سفرش تجدید نظر شود.

شاگردان حق ندارند حتی یک سی سی دارو به هم قرض بدهند، حتی  اگر راهنما یک سی سی از شاگردش قرض بگیرد خیانت کرده و از ابتدا راه دزدی و خیانت را رواج می­دهد و با این کار اعتماد شاگرد به راهنما از دست می­رود و حسها خراب می­شود.

سخنان استاد:

یاد ما در آنچه به فهم نمی­گنجد قلب مارا شاد میکند (در اینجا ما ضمیر جمع است اینطور برداشت میشود که از طرف یک جمع صحبت می­کند). خوب در یک عمل بسیار مهم وارد شده اید که می­دانید کلید حل مشکلات است. ما منتظریم قولی که داده ایم خود را به وفا درآمیزیم.کاری که تو انجام می­دهی کمتر از کار من نیست  که خود را برای ملحق شدن به وصال خودم فدا کردم و در راه عشقم شهید شدم. کار من همانطور که می­دانید یک بار بود( مرا گرفتند و بر دار کردند و تمام) حال آنکه برای شما امتحان دوره حیات چندین بار بوده است که مشکل ترین قسمت را در حال امتحان دادن هستید. دوست عزیز مرا شاد نمودی این خاطرت هست که از قهوه خانه خارج شدیم و به سرعت ناپدید شدم حالا حتما فهمیده ای چرا؟ در قدیم قهوه خانه ها مرکز افیون و مسمومات بود اکنون این را می­گویم زیرا نتوانسته بودی عمل را تجربه نمایی. آنجا و هر جای مشابه آن جایگاه انسانهای همانند شما نیست.در هر حال خشنودم و امیدوارم به نتیجه برسید و مورد استفاده کسانی قرار بگیری که به بیراهه رفته اند و به آخر امتحانات مهر تایید بزنید.آری شما مدت طولانی تحت نیروهای شیطانی بودی بدون اینکه خودت بدانی و احساس کنی و پس از گشوده شدن مسایلی که آگاهی دارید به خود باز آمدید و این بار برای آنچه در تلاش هستید، می­دانید.

هر مصیبتی در ما چیزی است که با دستهای خودمان برای خودمان مهیا کرده ایم. این عادت ما است که هر اتفاقی که برایمان می­افتد، دنبال مقصر در جای دیگر می­گردیم. مثلا لیوان آب را میریزیم و بعد میگوییم چه کسی این لیوان را اینجا گذاشت. هر مصیبتی هم که بر ما وارد میشود باید به اذن خداوند باشد . این به این معنی نیست خدا با ما لج است . ما یک کاری را انجام دادیم خداوند می­گوید جریمه اش را از او بگیرد.مصیبتی که از ما برداشته میشود نیز باید به اذن خداوند باشد. همیشه باید تقاص کاری که کرده ایم پس دهیم وگرنه از بلا خلاص نمیشویم. منظور از عمل مهم ترک اعتیاداست یکی از کلیدهای حل مسایل شیطانی همین است وقتی می­خواهیم آن را حل کنیم باید برویم به درون مشکل. شما باید سپاسگذار باشید که به طور کامل پس از انجام وظایف تحویل داده خواهید شد (از دست نیروهای شیطانی خارج میشوید) اگر این کار نتیجه بدهد عشق را پیش از من درک خواهید نمود.

نگهبان: خاطرت هست روزی به من گفتی ارابه ها را در بیکران به حرکت درآورید منظور شما چه بود؟

استاد: این موضوع در دو بعد مطرح می­شود بیکران مادی و بیکران معنوی. آنچه به درستی ساخته بشود پس تخریب در هر دو حیات طی طریق می­کند بخصوص این مورد که در حیات مادی از خویش اثر می­گذارید و چون از آن بهره برداری نمایید به همه جا خواهد رفت و علم خواهد شد، می­شود بیکران .در بعد دیگر هم، به نوعی به حرکت درمی­آید و سیر میکند و ارزش آن پس از انتقال حفظ می­شود. در اینجا و جهان فیزیکی مانند لویی پاستور کار ارزشمندی انجام دهیم، (مثلا وی میکروب راکشف کرد) این به تمام دنیا می­رود این بیکران زمینی است. در جهان معنوی نیز مسایل ارزشمند نقل و انتقال دارد و حتی گاهی مسایل از زمین به آسمان و باالعکس است.

در نتیجه ما همواره باید مواظب نیروهای شیطانی باشیم. هر چه به دانایی برسیم بیشتر و بهتر می­توانیم با این نیروها مقابله کنیم و به آرامش بیشتری می­رسیم. زندگی خیلی سخت نیست. خیلی نباید به خود فشار بیاوریم پس چیزی برای وحشت و ترسیدن نیست. در آخر همه میمیریم باید در مشکلات صبور باشیم. ترس معنی ندارد بالاخره زندگی سر میشود .هیچگاه ناامید نشوید ناامیدی مال نیروهای شیطانی است. بعضی بدبختیهای ما از این است که ما فکر میکنیم خیلی مهم هستیم و قرار است کار خیلی بزگی کنیم یا داریم می­کنیم. باید آرام گرفت. هیچ چیز مال شما نیست همه چیز جاری است و در جریان است. به مالت مناز که به شبی بند است به حسنت مناز که به تبی بند است


آخرین ویرایش: جمعه 7 اسفند 1394 07:59 ب.ظ

 
دوشنبه 16 مرداد 1396 05:21 ب.ظ
I am really enjoying the theme/design of your site.
Do you ever run into any browser compatibility problems?
A handful of my blog visitors have complained
about my website not operating correctly in Explorer but looks
great in Opera. Do you have any solutions to help fix this problem?
جمعه 13 مرداد 1396 04:57 ب.ظ
Hi! I could have sworn I've been to this web site before but after browsing through some of the posts I realized it's new to me.

Anyways, I'm definitely happy I discovered it and
I'll be bookmarking it and checking back often!
سه شنبه 10 مرداد 1396 02:48 ب.ظ
Very nice post. I certainly appreciate this site.
Continue the good work!
پنجشنبه 11 خرداد 1396 11:25 ق.ظ
بسیار عالی بود!
ممنونم از وبلاگ خوبتون
موفق باشید
چهارشنبه 23 فروردین 1396 11:13 ق.ظ
This paragraph offers clear idea in support of the new visitors of blogging,
that actually how to do blogging.
پنجشنبه 10 فروردین 1396 09:14 ب.ظ
Good info. Lucky me I recently found your site by accident (stumbleupon).
I have book marked it for later!
پنجشنبه 28 بهمن 1395 11:46 ب.ظ
سلام دوست عزیز
درباره ی کسب درآمد از اینترنت چه اطلاعاتی داری ؟
من برای تو پیشنهادات و آموزش هایی دارم که تو رو به درآمد میلیونی می رسونه
برای مشاهده پیشنهادات به سایت زیر مراجعه کن:
jobstarter.ir

سوالی هم اگه بود می تونی از راه های ارتباطی زیر بپرسی:
تلفن:02166150185
تلگرام:09031642062
پنجشنبه 2 دی 1395 10:55 ب.ظ
سلام خدا قوت
شنبه 6 آذر 1395 09:51 ب.ظ
سلام
دوست عزیز امیدوارم حال خوبی داشته باشید از وبلاگتون دیدن کردم.
ما یک محصول ویژه برای شما داریم که قسمتی از کار های روزانه رو براتون آسون و راحت میکنه
به سایتمون سر بزنید هر دیدی یه بازدید هم باید داشته باشه دیگه
مطمئنم پشیمون نمیشی
منتظرم
پنجشنبه 6 آبان 1395 12:03 ق.ظ
سلامممممممم.........خیلی ممنون از وب سایت خوبتون که فوق العاده عالیه....واقعا متشکرم....
خوشحال میشم به منم سر بزنید
چهارشنبه 5 آبان 1395 09:52 ب.ظ
با سلام و عرض ادب دوست عزیز وبلاگ خوبی دارید؛

در صورتی که می خواهید یک سایت فروشگاهی ،شرکتی ، شخصی ، خبری ، ورزشی ، مذهبی و هر نوع سایت دیگر داشته باشید ، پیشنهاد ما استفاده از سایت های آماده سایت ساز می باشد که با قیمت بسیار مناسب و به همراه هاست و دامنه رایگان ارائه شده اند.

پیشنهاد می کنیم با ورود به سایت ساز ، ضمن مشاهده دموی آنلاین و امکانات سایت های آماده ، در صورت تمایل سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

با تشکر
سایت ساز
http://sitesazz.ir
پنجشنبه 22 مهر 1395 03:31 ب.ظ

www.iAlexa.ir

افزایش Bazdid سایت و وبلاگ شما

www.iAlexa.ir
پنجشنبه 15 مهر 1395 11:25 ب.ظ
سلام و احترام خدمت مدیر محترم وبلاگ

دیگر نیازی به بنزین یا ژل برای روشن کردن ذغال نیست

مناسب ترین ذغال برای گردش و پیک نیک

مناسب برای ذغال قلیان

بیاید قیمت ها رو ببینید چقدر مناسبه


شنبه 3 مهر 1395 10:18 ب.ظ
تخفیف ویژه 15 هزار تومنی ریحون!
غذا رو سفارش بدید و 15 هزار تومن تخفیف بگیرید!
برای هر کسی که از لینک شما کد تخفیف رو بگیره هم 15 هزار تومن به حساب شما افزوده میشه!
برای گرفتن تخفیف 15 هزار تومنی مراحل زیر رو انجام بدید:
اول لینک رو باز کنید و کد تخفیف رو کپی یا یادداشت کنید
بعدش برید به صفحه اصلی سایت ریحون reyhoon.com و نرم افزار رو دریافت کنید (با گوشی برید و باید برنامه بازار رو داشته باشید)
بعد از نصب نرم افزار ثبت نام کنید (20 ثانیه طول میکشه نهایت!)
موقع سفارش غذا کد تخفیف رو بزنید تا 15 هزار تومن از هزینه غذا کم بشه
مثلا 20 هزار تومن غذا سفارش بدید فقط 5هزار تومن پرداخت میکنید
سوالی داشتید ایمیل بزنید
موفق باشی!

چهارشنبه 17 شهریور 1395 07:02 ب.ظ
سه چیز به انسان آرامش میدهد،"آسمان،جاده ودریا"الهی آسمان چشمانتان همیشه صاف،جاده ی زندگیتان همیشه هموار و دریای دلتان همیشه آرام باشد. خیلی دوستون دارم به منم سر بزنین
چهارشنبه 6 مرداد 1395 01:22 ب.ظ
سلام
از وبلاگتون دیدن کردم مطالب خوبی توشه
ما یه شبکه اجتماعی داریم به نام فیس پلاک میخوایم توش فعالیت مفید کنیم و با بقیه شبکه ها متفاوت باشیم
ازتون دعوت میکنیم که مارو توی این راهمون همراهی کنین و توی سایتمون عضو و فعال باشید
یک سری امکانات هم برای وبلاگ ها داریم که بعد از عضویت از طریق تماس با ما اگر بگین راهنمایی میشین و وبلاگتون تبلیغ میشه
منتظر حضورتون هستیم
www.facepelak.ir
با تشکر
شبکه اجتماعی فیس پلاک
سه شنبه 22 تیر 1395 02:11 ب.ظ
سلام و احترام خدمت مدیر محترم وبلاگ

به تازگی فروشگاهی راه اندازی کردیم که میتوانید محصولات خوبی با قیمت مناسب سفارش بدید

مارک خوب MP3 Player فقط 14000 تومان
دستگاه برقی دفع حشرات 18000 تومان
ماساژور ، ساعت LED ، عینک و وسایل دیگه....

خودتون بیاید قیمت ها رو ببینید چقدر مناسبه

منتظرتون هستیم!


سه شنبه 8 تیر 1395 07:55 ب.ظ
دانلود شانزدهمین اجتماع مدافعان حرم گرامیداشت شهدای تیپ زینبیون


شانزدهمین اجتماع مدافعان حرم گرامیداشت شهدای تیپ زینبیون (شیعیان پاکستانی مدافع حرم) | دوشنبه ۹۵/۴/۷
سخنران: حجت الاسلام والمسلمین شیخ علیرضا پناهیان
مداحی: حاج سید مهدی میرداماد – حاج حسین سیب سرخی – حاج روح الله بهمنی – حاج عبدالرضا هلالی
محل برگزاری:میدان امام حسین علیه السلام
برای دانلود به آدرس
http://shargh.us/fa/28637/
مراجعه نمائید.
اجتماع,اجتماع مدافعان حرم,حرم,دانلود شانزدهمین,دانلود شانزدهمین اجتماع مدافعان حرم,دانلود شانزدهمین اجتماع مدافعان حرم گرامیداشت شهدای تیپ زینبیون,دانلود مداحی 95,گرامیداشت شهدای تیپ زینبیون,مداحی,مداحی 95,مدافعان,مدافعان حرم
دوشنبه 7 تیر 1395 04:48 ب.ظ
سلام. وبلاگ زیبای دارید
موفق باشید
سه شنبه 25 خرداد 1395 08:23 ب.ظ
درآمدی ثابت و ماهیانه
قابل استفاده برای انواع سایت ها و وبلاگ ها
از هر آی پی در 24 ساعت 4 بار کسب درآمد کنید
از هر کاربر 150 ریال روزانه درآمد کسب کنید
بالاترین نرخ کلیک در بین سایتهای ایرانی
عدم محدودیت در تعداد سایت
سیستم هوشمند ضد تقلب
سیستم پشتیبانی کاربران
تسویه حساب فوری و حداکثر 48 ساعت
حداقل سقف پرداخت 5000 تومان
گزارش کامل از بازدیدکنندگان سایت شما

http://post-sabet.ir
پنجشنبه 13 خرداد 1395 02:46 ق.ظ
www.iAlexa.ir

افزایش بازدید سایت و وبلاگ شما

تضمینی / واقعی / آی پی ایرانی و موثر

www.iAlexa.ir
یکشنبه 22 فروردین 1395 12:12 ب.ظ
و کدامین ثروت است که محفوظ بدارید تا ابد؟
یکشنبه 15 فروردین 1395 10:56 ق.ظ
كسی كه از هیچ چیز كوچكی خوشحال نمی شود ، هیچگاه خوشبخت نخواهد شد. اپیكور
سه شنبه 10 فروردین 1395 09:15 ق.ظ
فروش ویژه پنل های پیامک با قابلیت ارسال به شهر و استان - جنسیت - سن و سال
http://iransmspanel.ir

اعطای نمایندگی پنل های پیامک 66090292 - 021

فروش پنل های اس ام اس با پایین ترین تعرفه در کشور از سال 1386 تا امروز !

با بیش از 960 نماینده فعال در سراسر ایران

پنل های اس ام اس مناسب انتخابات

http://iransmspanel.ir

تلفن دفتر فروش از ساعت 9 صبح تا 15 عصر :

66090292 - 66090686 - 021

پنل های پیام کوتاه ، برای ارسال اس ام اس های تبلیغاتی شما

تلفن : 66090292 - 66090686 - 021


سایر خدمات ما با قابلیت اعطای نمایندگی به شما :
---------------------
سامانه تخصصی دفاتر بیمه http://bimesms.ir
---------------------
پنل رایگان اس ام اس برای شما http://iranbulk.ir

---------------------
تمام خدمات مستقل ما را اینجا ببینید : http://iran.com.coبا ما تماس بگیرید

تلفن دفتر فروش از ساعت 9 صبح تا 15 عصر :

66090292 - 66090686 - 021
یکشنبه 8 فروردین 1395 01:07 ب.ظ
سلام
آپلود سنتر کوچک ما در دوسال سال گذشته جای خود را در میان غول های داخلی و خارجی باز کرده و موفق شده با ذخیره بیش از 21000 فایل خدمت رسانی کوچکی به فعالین سایبری در محیطی امن داشته باشد.

آپلود گوگل
http://uploadgoogle.ir
آپلودعکس, آپلود عکس , آپلود عکس دائمی , آپلود فیلم , اپلود عکس, آپلود رایگان , آپلود مجانی , آپلود آهنگ , آپلود زیپ آپلود آپلود عکس,اپلود ,عکس, آپلودسنتر عکس, آپلود رایگان عکس, آپلود سنتر, عکس آپلود ,دائمی, آپ upload photo, hosting photo, upload Images, image upload آپلود عکس با گوشی آپلود عکس با موبایل آپلود عکس,آپلود رایگان عکس,آپلود سنتر عکس,آپلودعکس,سایت آپلود عکس,آپلود عکس دائمی آپلود عکس,آپلود سنتر عکس,سایت آپلود عکس,آپلود عکس دائمی,آپلود عکس رایگان,آپلود,آپلود عکس عمومی,عکس,آپلود عکس سریع رایگان عکس,آپلود سنتر عکس,آپلودعکس,سایت آپلود عکس,آپلود عکس دائمی آپلود عکس,آپلود سنتر عکس,سایت آپلود عکس,آپلود عکس دائمی,آپلود عکس رایگان,آپلود,آپلود عکس عمومی,عکس,آپلود عکس سریع
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر