بهترین روش؛درباب دستورجلسه

چهارشنبه 13 آبان 1394 06:37 ب.ظنویسنده : همسفرمنیره کبودانیان

 
روش dst  به ما می گوید که هر نوع اعتیادی درمان دارد اما باید روش درست را انتخاب کرد که روش dst  کامل ترین است ،البته این موضوع را از روی تعصب نمی گویم و به قول جناب مهندس آیا غیر از این است که هر مطلب علمی برای اثباتش نیاز به بوته آزمایش دارد و ما افراد درمان شده و درحال درمان همان بوته آزمایش این روش هستیم که با انواع اعتیاد یا همان آنتی ایکس به کنگره آمدیم . مصرف خود من شیشه و شیره بود و بارها روش های مختلف را برای ترک امتحان کردم و هر بار نیز شکست خوردم .سلام دوستان حسین هستم یک مسافر.

در ابتدا خداوند بزرگ را شاکر هستم که به روش   dst به درمان رسیدم و در زمانی زندگی می کنم که مرد بزرگی همچون مهندس دژاکام موفق به کشف و بنیان روش درمان و کنگره 60 شده است . جناب مهندس در سال 1375 شروع به درمان خود و بنیان روش dst نمودند و به عنوان اولین نفر سفر خود را در یخبندان برای درمان اعتیاد شروع کردند و پایه گذار این روش درمانی شدند .

کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر که خود بیان گر روشی برای درمان اعتیاد است را به نگارش در اوردند .همانطور که در کتاب آمده است دیگرانی می آیند و این روش را تکمیل می کنند .این اتفاق افتاد و این روش به مرور به تکامل رسید ؛البته اگر در مورد تکمیل شدن روش درمان بخواهم بگویم در ابتدا جناب مهندس با پله های 15 روزه سفر می کردند ،اما اکنون تبدیل به پله های 21 روزه شده است و یا تیپر کردن درصد معینی نداشت اما امروزه به ضریب 8/0 تبدیل شده و یا طول درمان که برای هر مسافر از 6 یا 7 ماه شروع می شد ولی اکنون به حداقل 10 ماه رسیده است که تمامی اینها به واسطه تکامل روش درمان در کنگره است که پیش تاز در عمل به روش dst است که با صلابت به راه خود ادامه می دهد .

روش dst  به ما می گوید که هر نوع اعتیادی درمان دارد اما باید روش درست را انتخاب کرد که روش dst  کامل ترین است ،البته این موضوع را از روی تعصب نمی گویم و به قول جناب مهندس آیا غیر از این است که هر مطلب علمی برای اثباتش نیاز به بوته آزمایش دارد و ما افراد درمان شده و درحال درمان همان بوته آزمایش این روش هستیم که با انواع اعتیاد یا همان آنتی ایکس به کنگره آمدیم . مصرف خود من شیشه و شیره بود و بارها روش های مختلف را برای ترک امتحان کردم و هر بار نیز شکست خوردم .

یادم هست یک بار برای ترک به یکی از این هیئت ها رفته بودم و بعد از 24 ساعت که در آنجا بودیم و همه نوع بلا سر ما آوردند به ما گفتند شما خوب شده اید و اگر آزمایش بدهید منفی است و این همان معجزه آقاست،اما مگر میشد روی پایم بایستم که بخواهم آزمایش بدهم؟بعد از تحمل دردهای بسیار و رنج های جانفرسا که هربار به شکست ختم می شد و از طرفی مصرفم نیز بیشترو بیشترمیشد تا اینکه با روش درمانی کنگره آشنا شدم و خداراشکر که به کنگره آمدم و با این روش به درمان رسیدم.  در این سالها که به رهایی رسیده ام لذت زندگی را درک می کنم و جالب اینکه با همین روش درمانی توانستم مصرف سیگارم را نیز درمان کنم و اکنون مدت2سال و چندماه است که سیگارهم نمیکشم. البته روش های مختلفی وجود دارد مانند سقوط آزاد که فرد بدون هیچ دارویی مواد خود را قطع می کند.و یا در محل هایی با اقامت 21روزه بستری می شوند و یا بواسطه روشی بنام URDکه پزشکان محترم فرد را سم زدایی می کنند.یا بواسطه داروهی آگونیست مثل متادون و... جایگزینی در فرد صورت می گیرد و به نوعی درمان نگهدارنده می باشد.روش دیگر استفاده از داروهای آنتاگونیست مانند نالتروکسن و... می باشد که باعث گردیده بدن فرد قابلیت جذب مرفین را نداشته باشد که بسیار دردناک و پرخطر است.

روش های بسیار زیاد دیگری نیز هست مثل عطاری درمانی،نازدرمانی و طب سوزنی ...که همگی این روش ها البته مربوط به ترک اعتیاد هستند و با درمان بسیار متفاوت هستند. در انتها بازهم بدون هیچگونه تعصبی می گویم که روش درمانی کنگره60بهترین روش برای درمان قطعی هرگونه اعتیادی است.

کمک راهنما سیدحسین حسینی


آخرین ویرایش: چهارشنبه 13 آبان 1394 06:39 ب.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات